КАМЕРОН ДИЈАЗ СО ЕМОЦИОНАЛНА ИСПОВЕД: „Бев зависник и тоа ме уби“

21 август, 20200
Cameron-Diaz
  • Ја уништив кожата со лошата диета. Во младоста, честопати порано го нарачував најголемиот хамбургер и шише сода. Поради мојата тенкост, можев да јадам сè, но мојата кожа не можеше да го издржи тоа многу добро. Бев во прилично лоша состојба. Мислев дека некои работи не важат за мене, но не бев во право. Затоа решив да подлегнам кон боток “, призна 47-годишниот Камерон Дијаз за американските медиуми.
  • Само две посети на доктор беа доволни за да станам зависник. Ме убиваше. Не знам колку пати сум се инјектирала, но знам дека тоа беше многу повеќе отколку што требаше да направам. Ботоксот го смени моето лице на толку чуден начин, што мислев, не, не го сакам тоа, повеќе би сакал да го гледам лицето како ми старее отколку лицето што не е мое, рече Камерон, која сега истакнува дека тоа е нејзината најголема животна грешка. Ми недостасува лицето што го имав во дваесеттите години, ботоксот ги направи деловите нефлексибилни, така што некое време не можев да ги поместам образите, рече отворено.

Дијаз додава дека денес ги сака своите брчки и не планира да ги „пегла“. „Ги сакам, тие не ми пречат. За мене тоа значи дека сум се смеела целиот мој живот. Го сакам животот. Среќна сум и немам проблем со тоа“, вели Камерон, чија најголема среќа денес е нејзината ќерка Редикс, која е родена на почетокот на февруари годинава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris