Кашаст сок од лубеница и мешано овошје што слабее и Ви ја чисти крвта од секакви бактерии! Почнете со консумирање ВЕДНАШ!

7 август, 20200
kkmkmkm


Состојки:

2 чаши коцки лубеница

1 малo цвекло

1 чаша јаболка

Малку куркума

Summer vibe: Indulge in some culinary fun with watermelons - more ...


Подготовка: Ставете ги сите состојки во блендер и измешајте додека не се претворат во каша. Разредете со сок од јаболко по вкус и додадете коцки мраз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi