Кашаст сок од лубеница и мешано овошје што слабее и Ви ја чисти крвта од секакви бактерии! Почнете со консумирање ВЕДНАШ!

7 август, 2020
kkmkmkm

Состојки:

2 чаши коцки лубеница

1 малo цвекло

1 чаша јаболка

Малку куркума

Summer vibe: Indulge in some culinary fun with watermelons - more ...

Подготовка: Ставете ги сите состојки во блендер и измешајте додека не се претворат во каша. Разредете со сок од јаболко по вкус и додадете коцки мраз.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris