Кети Пери ги изненади фановите:„ Ни пристигаат две бебиња“

18 август, 20200
Untitled-1-сдсд


„Јас сум многу зафатена идна мајка. Две бебиња наскоро “, рече 35-годишната музичарка Кети Пери на американско ТВ шоу, изненадувајќи ги сите обожаватели кои веднаш помислија дека Кејт и нејзиниот вереник, актерот Орландо Блум, очекуваат близнаци. Кога сфати како ја изрече реченицата, таа на публиката брзо им објасни што точно значи.

„Не е тоа што мислите. Всушност, моето второ бебе е претстојниот албум „насмевка“, кој излегува на 28 август. Јас сум многу среќна што го завршивме целиот албум и дека само работиме на конечни детали. „Мојот нов албум би го опишала како симбол на надеж, радост и мое патување низ пеколот“, рече Кети, додавајќи дека албумот „Смајл“ е именуван по фактот дека таа во моментот е во период кога не ја симнува насмевката од лицето. „Албумот го доби името по песната со истото име. Презадоволна сум, премногу возбудена и не можам да дочекам во секое време да дојде наше мало девојче. Би сакала да имам повеќе деца, но ќе видиме што ќе ми донесе универзумот ’, заклучи Кети, која брои со 43-годишниот Орландо сè до доаѓањето на нејзината ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi