Кристијан Голубовиќ ја навреди Јелена Карлеуша!

9 мај, 20200
Насловна

Поранешниот и иден учесник во реалните шоу на Пинк, Кристијан Голубовиќ, го изрази своето мислење за скандалот што го одбележа минатата година.

Поранешниот учесник на реалното шоу Фарма и иден учесник на Задруга, Кристијан Голубовиќ, неодамна беше пуштен од затвор (истиот ден и повторно беше приведен во притвор), по што откри дека ќе го гледаме повторно на нашите мали екрани од крајот на годината.

Голубовиќ ќе учествува во реалното шоу Задруга, наводно за хонорар од 150.000 евра, а додека не ја почекаме новата сезона, ќе прочитаме што вели тој за тековните учесници, односно скандалот што го одбележа минатата година …

Скандал Карлеуша – Тошиќ – Врањеш.

На почетокот на минатата година, домашниот печат беше преплавен со голи слики на Јелена Карлеуша, за кои таа ги негираше, што таа, наводно, повторно ја испратила до фудбалерот Огнен Врањеш. Судските постапки беа поднесени, потоа повлечени, а сега Голубовиќ коментираше дека ќе се „срамел“ ако беше на местото на Јелена.

Тој за „Информер“ изјави дека пејачката „прави се“ на снимката, а таа има две ќерки. “Како се чувствуваат овие девојчиња кога одат на училиште, а другите деца ги бркаат со телефони за да им покажат што направила мајка им. Јас ќе се самоубијам ако ми се случи такво нешто”.

Голубовиќ немаше убави зборови за фудбалерите Душко Тошиќ и Огњан Врањеш.

„Таа се омажи за тој папак и се гледа дека меѓу нив не постои грам љубов. Тошиќ не може да се поклопи со неа, а ни Швалер-пицопевац не оди со неа. Но, тука она не можеше да избере многу“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris