Лејди Гага позирала во костим за капење Бременоста Исчезнала

25 август, 2020
lady_1ZFbq8O

Верните следбеници на американската пејачка се надеваа дека нивната контроверзна ѕвезда ќе се реализира во улогата на мајка за неколку месеци, но тие не беа во право. Деновиве таа се сончаше во костим за капење и покажуваше завидна линија

Пејачката Стефани  Анџелина Германта, попозната како Лејди Гага (34), веќе неколку месеци е мета на критичарите поради нејзините чудни комбинации на облека. Иако требаше да се навикнат затоа што знаеше да се дојде до многу важни настани во необични изданија (таа дојде на MTV Video Music Awards во 2010 година покриена со сурово месо), се чини дека ги „измами“ со неколку елегантни фустани што ги носеше на неодамнешните настани. .

Во јуни, таа шеташе без панталони и така ги стави во преден план своите ‘несовршености’, за што, сепак, не се срами. Сепак, негативците потоа влегоа во своите критики за пејачката.

Поради вишокот килограми што таа ги заработи во карантин, дури се шпекулираше дека таа и нејзиното момче Мајкл Полански (42) очекувале бебе, а парот никогаш не го потврдиле или негирале. Сега таа ги затвори сите усти со нов пост.

На својот профил на Инстаграм се пофали со фотографија на која позира во костум за капење. Ги влече кривините во костимот за капење и го покажа своето декоплте. Таа се опушти на палубата и уживаше во сончевите зраци.

– Кралица, изгледате совршено – беше само еден од коментарите на следбениците, додека други ја следеа ситуацијата со вирусот корона и предупредуваа да бидат внимателни:

– Чувајте ја оддалеченоста и пазете се од инфекции.

После таа фотографија, верните следбеници веднаш заклучија дека пејачката не е бремена бидејќи до сега стомакот ќе се видел дури и повеќе отколку во јуни, и нема никаков знак за него.

– Без разлика каква е бременоста, тоа не е ни важно. Тоа беше до аголот на фотографирање – заклучија тие.

Дуото се сретна во Лос Анџелес на роденденската забава на претприемачот Шон Паркер (40). – Мајкл е навистина многу паметен човек, многу сериозен. Луѓето велат дека биле запознаени од Шон Паркер и во неговиот дом биле заедно за ручеци и други настани. По повод неговиот роденден, Шон организираше забава во неговиот дом во Лос Анџелес во декември, а Гага и Мајкл беа таму – изјави извор близок до парот за американските медиуми на почетокот на годината

escort - Korsan taksi