Љубов под маски: Рики Мартин го прослави Прајдот

28 јуни, 20200
riki martin

Латино ѕвездата Рики Мартин и неговиот сопруг Џван Јосеф, Вчера го прославија меѓународниот ден на гордоста, одностно прајд ден, Објавувајќи фотофрафија на која се бакнуваат под заштитните маски.

Тие на овој начин сакаа да им го честитаат месецот на гордоста на нивните следбеници на инстаграм, воедно напишаа и порака “претпазливост во екот на пандемијата со корона вирусот”.

View this post on Instagram

Happy #pride everyone!! . 🟥🟧🟨🟩🟦🟪⬛️🟫

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Тие се во врска од 2016 година, а како што изјави пејачот, тие тајно се венчале една година подоцна, односно во 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris