ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Ја замени Меган Маркл со друг маж!

20 август, 20200
profimedia-0547229514

Иако многумина веруваат дека за животот на сопругата на 35-годишниот британски принц Хари, 39-годишната Меган Маркл, знаат апсолутно сè,  потоа излегуваат на виделина некои помалку или целосно непознати линии од нејзината биографија. Ова е точно случај со најновите написи од порталот „entertaintimes.com“, кои ги потсетија читателите за моментот кога поранешната актерка беше заменета со друг маж.

Имено, пред да стане член на кралското семејство, Меган Маркл беше само актерка во подем која водеше свој блог. На тој блог, кој подоцна го отстрани заради бракот со принцот Хари, остави обележје за пораката во 2010 година.

„Она кога по раскинувањето ќе дознаеш дека твојот поранешен партнер, актер во подем се сплеткал со твојот агент“, напиша Меган во тоа време, навестувајќи дека нејзиното момче ја заменило со нов маж.

Иако таа не го откри идентитетот на мистериозното момче со кого во тоа време беше во врска, една година по тоа соопштение, војвотката се сретна со својот поранешен сопруг, продуцентот Тревор Енгелсон, со кого беше во брак две години до 2013 година, кога и официјално ја завршија својата врска. Неколку години подоцна, 38-годишната се запозна со три години помладиот принц со кој денес е среќно омажена и има едногодишен син, Арчи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi