Манекенката ги отстрани силиконите, па ја објави урнебесната порака која и ја испратила ќерката Луна

12 јуни, 20200
finalna

– Операцијата помина перфектно – изјави Криси Тејген

Манекенката Криси Тејген неодамна соопшти дека ќе ги извади силиконите од градите. Таа се одлучи да направи операција и тоа го објави на Инстаграм..

– Операцијата помина перфектно! Така отечена, но кога се разбудив, возпалението се повлече за пола минута – напиша Криси.

Освен тоа, сопругата на Џон Леџенд ја објави и урнебесната порака од ќерката Луна пред операцијата

-Забавувај се додека ги вадиш ци*ките. Збогум ци*цки. Луна – пишуваше во пораката.

Еве ја и пораката:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris