„Ме привлекуваа девојки многу долго пред момчињата. “ Мајли Сајрус се раздели со момчето и призна како се чувствува

17 август, 2020
дгдфг

Мајли Сајрус ја прекина врската со Коди Симпсон по скоро една година. Двајцата не сакаа да откријат зошто се случи распадот, но тие останаа добри пријатели, како што беа порано. „Сега сме две половини што не можат да направат целина и како индивидуи работиме да станеме луѓе што сакаме да бидеме“, рече Мајли. Пејачката е исто така позната по раскинувањето на десетгодишната врска со Лиам Хемсворт, со кого за кратко време беше во брак. Сајрус додаде дека нејзиниот развод тешко и паднал. Исто така, се шпекулира дека Лиам не е задоволен што Мајли дала толку многу детали за нивната приватност, со оглед дека тој е традиционален човек.

“Жените ме привлекуваа многу пред мажите. Кога имав 11 години, моите пријатели ми кажаа што прават со мажите, а јас ги убедував да бидат со мене. Кога за прв пат бев со една девојка, беа две.“

„Мислам дека девојките се многу попривлечни. Не ми се допаѓа предиграта, како што многумина би рекле, но со девојките можам да ја имам подолго.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris