Мел Гибсон гордо се шета со 34 години помладата партнерка, па ги замолкна сите: „Никој не одлучува кога ќе се за заљуби и кој ќе влезе во неговиот живот“

22 август, 2020
226543_profimedia0554058049_ls

Легендарниот актер и продуцент заврши во болница во април, откако беше откриено дека е заразен со коронавирус, но денес Мел Гибсон покажува дека добро се опоравил. Со својата долгогодишна помлада партнерка, тој беше виден на омилено место за собирање на богатите и славните.

Папараците го фатија Мел Гибсон на релаксирана прошетка низ Малибу до бар на плажа, која со години е собирно место за богатите и славните.

65-годишникот им покажа на сите колку добро се опорави откако на крајот од април му беше дијагностициран коронавирус, а тој помина една недела во болницата, па потоа некое време беше во самоизолација. Ѕвездата на бројни холивудски филмови не се двоумеше да покаже колку е приврзан за неговата 34-годишна помлада партнерка Розалинд Рос.

Двојката е заедно веќе шест години, а во 2017 година добија син, Ларс. Тоа е деветто дете на Гибсон, а прво момче на Розалинд. Витката бринета, како и нејзиниот партнер, избра многу опуштен стајлинг за опуштен ден покрај морето. Таа носеше лесни црни панталони на лик на тренерки и широка маслинеста маица.

Партнерите се усогласиле со капи на главите. Иако тој никогаш не зборуваше за својата нова љубов и големата разлика во возраста меѓу нив, Гибсон еднаш ги замолкна сите со реченицата: „Никој не одлучува кога ќе се за заљуби и кој ќе влезе во неговиот живот“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris