НАЈДОБИ НОЗЕ НА ИНСТАГРАМ: Дали се согласувате со овој избор?

12 август, 20200
befunky-collage_f28NR9r

Женските нозе се дефинитивно дел од телото што ја стимулира имагинацијата на мажите, а летото е идеално време да ги покажете во жешки панталони, мини-кошули и фустани.

И, додека повеќето жени ќе најдат некои приговори за изгледот на нозете, важно е да се напомене дека многу несовршености гледаат сами на себе, додека други дури и не ги забележуваат или не ги сметаат за недостатоци.

Погледнете неколку од најубавите нозе на Инстаграм, чии сопственици гордо ги покажуваат, а фитнес-експертите ги обожаваат:

На некои, мускулите им се совршено дефинирани.

View this post on Instagram

Facemasks mandatory 😷😎💧

A post shared by Amanda 𝕮𝖊𝖗𝖓𝖞 (@amandacerny) on

Аманда е амбасадор на ООН чии нозе многумина сакаат да ги гледаат.

Џен Селтер стана позната на Инстаграм по објавување фотографии каде ги открива задникот и нозете.

View this post on Instagram

Know your worth ✨ @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Деми Роуз е среќна што ги покажа своите облини на Инстаграм, иако некои ѝ замеруваат поради „премалата дефиниција, а премногу задник“.

View this post on Instagram

✌🏼😎✌🏼

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

Емили Сирс е австралиска убавица со фигура на песочен часовник.

Абигејл Рачфорд сака да ги истакне своите адути.

View this post on Instagram

😇💕

A post shared by ANNA NYSTRÖM (@annanystrom) on

Швеѓанката Ана многумина ја сметаат за совршен однос на мускулите и дефиницијата.

View this post on Instagram

You shall not pass! 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Сара Андервуд има тенки, долги нозе.

Многумина сметаат дека Џенифер Лопез ги има најдобрите нозе во Холивуд.

View this post on Instagram

I decide my vibe 😎 Take 3

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

Изабел Гуларт е одличен пример за долги и тенки нозе.

View this post on Instagram

Never been a shady beach. 😂

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Хали Бери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris