Најпознатата Холивудска „ДЕБЕЛКА“ ослабна скоро 20 килограми: Изгледа совршено! (ФОТО)

27 август, 2020
Screenshot_5_1000x0

Актерката Ребел Вилсон ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм, објавувајќи фотографија на која е послаба за дури осумнаесет килограми.

40-годишната актерка носеше сино фустанче, бидејќи, како што рече на социјалните медиуми, отишла на добротворен настан. Ослабувањето, сепак, привлече поголемо внимание, а многу обожаватели и селебрити пријатели ја пофалија во коментарите.

Ребел Мелани Елизабет Вилсон е австралиска актерка, писателка и продуцентка. По дипломирањето на австралискиот младински театар во 2003 година, таа започна да се појавува во статистички улоги во комедии. Во 2008 година, Вилсон напиша, продуцираше и глумеше во музичката комична серија „Боган Прајд“.

Кратко време по преселбата во Соединетите држави, Вилсон глуми како Брин во хит филмот „Деверуши“.

View this post on Instagram

🎥 🍿Disney Princess x

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

Вилсон се појави и во филмовите „Неколку најдобри мажи“, „Што да очекувате кога очекувавте“ и „Осветлувачки удар“, и стана една од најпопуларните комичарки во 2011 година.

Нејзиниот препознатлив изглед, харизма, шарм и тежина, што досега гордо ги носеше, ја направија една од најомилените актерки во Холивуд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris