НЕВИДЕНО “СМЕШНО” НАСИЛСТВО од Руска полиција врз ХОМОСЕКСУАЛЕЦ во маркет (Видео)

7 јуни, 20200
gej

Во САД се протестира против полиција, но да ги видиме сега хомосексуалците во Русија дали и како ќе реагираат за ова т.н НАЈЗАСЛУЖЕНО насилство од страна на Руската полиција. Можеби Путин е тиранин на демократијата, ама морам да му признаам дека за вакви работи е ЦАР.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris