Ни бледа сенка на таа убавина: Актерката го смени личниот опис со пластични операции! (ФОТО)

17 август, 20200
nikol kidman

Сакајќи да изгледа што е можно помладо, актерката го смени својот личен опис

Никол Кидман со години важеше за најубава жена во Холивуд и никој не беше имун на нејзината насмевка. Сепак, денес ситуацијата е сосема поинаква.

Oд природниот изглед не остана ништо. Таа, исто така, не можеше да одолее на трендот на пластична хирургија, и во тој наплив за младешки изглед, отиде чекор подалеку и целосно го смени личниот опис.

Се шпекулира дека актерката ги кренала очните капаци, ги поткренала образите, како и дека редовно користи ботокс поради што лицето изгледа пластично и на неа нема ниту една гримаса.

Последниот пост на Инстаграм предизвика вистинска мешаница. Фановите се согласија дека таа претерала со корекции и дека порано изгледала многу подобро и поприродно.

Никол Кидман на почетокот на кариерата:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi