Ни вежбање ни исхрана. Ова е тајната за изгледот на Џенифер Лопез

22 август, 20200
Untitled-2-Recovered.psddgdgd

Уште во февруари годинава, беше напишано дека совршеното тело на Џенифер Лопез не е производ на теретана и прилагодена диета, туку стероид, супстанца која, меѓу другото, влијае на растот на мускулната маса. За да ги појасниме работите, нејзиниот свршеник Алекс Родригез, поранешен играч на бејзбол, некогаш беше вмешан во скандал со употребата на овие супстанции. Имено, пред неколку години, призна дека ги конзумирал додека професионално спортуваше.

Очигледно, Џенифер и нејзиниот тренер Дод Ромер тврдат дека актерката и пејачка пие само протеински шејкови и дека нејзината диета се состои од високо-протеинска органска храна, притоа целосно да се избегнува преработена храна, кафе и алкохол, а сите знаеме за нејзината 10-дневна диета


Сепак, сега порталот посветен на изложување на лаги за славни личности и кој во суштина им нуди најблиска информација на вистината за нив, Госип Коп, тврди дека таа навистина користи стероиди. Покрај тоа, нејзините најблиски пријатели, не само што го потврдија ова на порталот, туку и изразија загриженост за нејзиното здравје, да не спомнуваме дека употребата на стероиди е нелегална.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris