Никој не може да поверува дека е во шестата деценија! Хали Бери го прослави 54-тиот роденден

15 август, 20200
дгфдгфд

„54 а животот станува се подобар“


Оваа објава на актерката се сретна со неколку позитивни коментари и поздрави за роденден. Нејзината фотографија остави сè без текст, бидејќи Хали е на неа во нејзината долна облека, додека се вози на скејтборд.

View this post on Instagram

54….life just gets better and better! 🌈✨

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi