Еве како изгледа Дилан Даглас, синот на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас

15 август, 20200
цџвџц


Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Далгас се во брак 20 години, а во овој период од животот заедно тие имаа две деца, синот Дилан Мајкл Даглас и ќерката Керис Зета. Младиот Дилан наполни 20 години на 8 август, и доби честитки и од неговата мајка и од татко.

– Среќен дваесетти роденден, Дилан! Ти си најдобар и јас се повеќе и повеќе се гордеам со тебе секој ден. Тато те сака – напиша Мајкл Даглас во својот пост.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris