Ништо без жени! Храбра работничка за златара имала блиска средба со крадец, па го претепала пред колешка

15 август, 2020
трете

Безбедносна камера сними неверојатна сцена на обид за грабеж во продавница за накит во јужниот дел на Индија.

Непознат маж со маска на лицето влегол во продавницата за накит со торба, прво купувајќи мала ставка. Но, како што одеше надвор, тој нагло го смени патот и скокна преку шалтер со намера да украде скапоцености.

Додека повеќето работници излегоа настрана од страв, еден храбра работничка истрча со стол во рацете и со сите сили почна да го тепа крадецот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris