Нивес + лубенца = 3 ЛУБЕНИЦИ

3 август, 2020
nives

Пејачката Нивес Целзиус (38) уште еднаш ги воодушеви своите верни следбеници на Инстаграм со уште една објава од терасата. Таа позира во краток топ кој го потенцира.

Покрај тоа, таа држи парче лубеница во рака за да се освежи во овие жешки денови.

– Дали сте залак? Целзиус праша во описот на фотографијата.

Нејзините придружници напишале дека исто така сакаат лубеница, а некои ја задеваат и напишаа дека нема да загризат, затоа што сè уште владее пандемија на корона. Имаше и такви кои стандардно пишуваат коментари, заради нејзиниот изглед.

– Убава си, прекрасна. Гледам три лубеници – е еден од коментарите. Нивес не одговори на коментарите под објавената фотографија, па таа не откри со кого на крајот ќе ја дели лубеницата.

Ова не е прва фотографија што Нивес ја има „снимено“ на терасата од нејзиниот дом. Таа објавува најмалку една речиси секој ден, по тоа сфативме дека навистина ужива таму.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris