Нови планови: Меган и Хари сакаат да направат успех во Холивуд

20 август, 20200
око


Откако што се преселија, Меган Маркл и Хари не се изложуваа толку многу во јавноста. Сега кога станаа независни, се чини дека Хари сака да работи на своите проекти повеќе од кога било. Најголема поддршка е Меган, која зад себе има неколку серии и филмови, а ова ќе биде отскочна даска да се врати во актерската кариера.


Принцот Хари „отсекогаш имал силна креативна страна“, според изворот, а поранешната актерка Меган Маркл „инспирирала да ја крене на ново“ , бидејќи тие официјално ги напуштија кралските должности. „Иако принцот Хари никогаш не замислуваше дека може да работи во холивудската забавна индустрија како член на кралското семејство, сега тој сака да открие нови работи и можности што му се нудат. Тој не може да дочека неговите проекти да започнат со емитување “, рече изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi