Очила за сонце од колекциите на познатите кои би ги сакале за ова лето!

12 јуни, 20200
кјнкнкј

Очилата за сонце од поодамна станаа многу повеќе од само заштита за нашите очи и се класифицираа како една од нашите омилени модни додатоци што ги носиме скоро секој ден во текот на целата година. Покрај заштитниот, тие носат и фактор на стил кој го менува изгледот на целата комбинација на едноставен, но и многу впечатлив начин и му носи допир на елеганција и мистерија. Пред се sвездите на „уличните“ стилови и модните трендсетерки, познати личности од светот на филмот, музиката и шоубизнисот беа оние кои привлекоа најмногу внимание кога станува збор за модниот стил. Соработките со најдобрите модни куќи, дизајнери и брендови им ги отворија вратите на светот на модата и ги наполнија своите колекции со најпосакуваните модели. Домашните и странските sвезди веќе ги најдоа своите први летни фаворити, меѓу кои се издвоија неколку одлични модели на очила за сонце со потпис на водечките модни брендови посветени на очилата.

View this post on Instagram

Have a seat

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

View this post on Instagram

Wardrobe daily 🖤

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

View this post on Instagram

A beautiful weekend at @sancanzian! ☀️ ❤️

A post shared by Tatjana🤎 (@tatjana_dragovic) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris