Онлајн настава со секси завршница. Додека траела наставата, имала секс со вклучен микрофон

4 јуни, 20200
vesti svet

Пандемијата од коронарна вирус ги принуди државите да воведат рестриктивни мерки за да спречат ширење на смртоносната зараза која досега однесе повеќе од 388.000 животи низ целиот свет.

Граѓаните се ограничени во нивното движење, а една од мерките е затворањето на училиштата, што ги принуди образовните институции да организираат часови преку Интернет.

Онлајн-наставата имаше свои проблеми кога станува збор за организација и пропусти, а социјалните мрежи „експлодираа“ откако се појави необична снимка на предавање во Колумбија. Имено, за време на часот, една ученичка имала секс, но таа заборавила да го исклучи микрофонот, така што сите останати ученици, заедно со наставничката, „умреле“ од смеа слушајќи воздишки и стенкање.

Наставничката се обидела да остане воздржана и покажала трпеливост за време на часовите и покрај звуците што доаѓаат од конференцискиот повик.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris