Отвориле дрвена кутија на аеродромот и останале во шок! Веднаш повикани цариниците, лекар и тужител!

5 август, 20200
gnfghf

Полицијата ги пронајде остатоците од нејзиниот починат сопруг на аеродромот во Минхен при претрес на дрвена кутија што ја носеше 74-годишна патничка, соопштија денеска официјалните лица.

Wood Rectangle En Box, Rs 780 /piece DNA Packaging Systems | ID ...

Биле повикани цариници, лекар и обвинители и тие утврдиле дека не е сторено кривично дело, објави АП. Откако ги испрашувале жената и нејзината 52-годишна ќерка, полицијата дознала дека се враќаат од Грција во родната Ерменија преку Минхен и Киев. Жената изјавила дека нејзиниот сопруг починал во 2008 година и дека бил погребан во Солун, Грција и дека таа и нејзината ќерка одлучиле да ги однесат остатоците дома на нивното последно почивалиште во Ерменија, соопшти полицијата. По спроведената кратка истрага, им било дозволено да го продолжат патувањето со остатоци од сопругот на жената во кутија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris