ОВА ВИДЕО ГО ПОТРЕСЕ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Мајката МРТВА ПИЈАНА, а бебето се качи на прозорецот на 6-ти кат! (ВИДЕО)

20 август, 20200
dete

Станарите се згрозени од однесувањето на родителите

Во рускиот град Надим е спречена трагедија кога е спасено бебе кое виси од шест кат.

Целиот настан се случи во рамките на Олимпискиот комплекс, а граѓаните веднаш ги контактирале работниците на Министерството за вонредни ситуации.

Детето се потпираше на работ на прозорецот. Граѓаните веднаш повикале полиција.Спасувачите, со помош на скала, успеале да му пријдат на детето, кое, гледајќи ги, веднаш се вратило во станот.

Еден од жителите на населбата изјави дека неговата мајка е пијана и дека децата се предадени на надлежната служба за социјална работа.

Станарите се згрозени од однесувањето на родителите кои, судејќи според некои коментари, едноставно отишле на риболов.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi