Хахаха, СОРАЈА ТИ ЛИ СИ? Погледнете како изгледаше старлетата пред 10 години, човек да НЕ ВЕРУВА!

20 август, 2020
soraja

Никој не може да верува како изгледаше Сораја

Сораја Вушелиќ секогаш ги шокира своите следбеници со своите објавуви на Инстаграм. Но, малкумина знаат како изгледаше Сораја пред десет години.

Таа учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“ уште во 2013 година, а оваа фотографија е направена за време на исфрлањето на старлетата од споменатото реално шоу.

Како што можете да видите, популарната старлета со текот на времето многу го променила нејзиниот физички изглед. Како ви се допаѓа оваа фотографија?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris