ОВОЈ ГУШТЕР ИМ СТАНА МИЛЕНИК НА СИТЕ МАЧО МАЖИ ВО СВЕТОТ: Па, само погледнете што прави! (ВИДЕО)

14 август, 20200
Annotation 2020-08-14 193355

Овој човек сними нешто навистина неверојатно.

Имено, тој отишол да ги провери растенијата и наишол на нешто необично.

Во видеото, можете да видите гуштер како виси на едната рака, со својата „девојка“ во рацете.

Коментарот на шокираното момче кое го сними ова е дека тој никогаш не видел вакво нешто во неговиот живот и не му е јасно како овој гуштер го изведува тоа.

Тој вели дека гуштерот е луд и дека најдобро е да ја скриете својата девојка ако дојде тој, за да не ви ја украде.

https://www.liveleak.com/view?t=sK5yZ_1597306488

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris