По Кејт Мидлтон, Меган Маркл има на „пик“ уште една членка на кралското семејство: „Таа нема никакви способности и стил“

24 декември, 2020
zlatnoto-pravilo-vo-ishranata-na-megan-markl-poradi-koe-sekogash-kje-ima-50-kilogrami

Меган Маркл, наводно, не може да престане да ја исмева нејзината таканаречена замена, Софи, грофицата од Весекс и сопруга на принцот Едвард, најмладата од четирите деца на британската кралица Елизабета. ’ Се тврди дека Маркл гледа како членовите на британското кралско семејство се држат заедно и се собираат и редовно , а тоа за неа е „сурово и досадно“.

Вниманието на Меган особено го привлече сопругата на принцот Едвард за која верува дека и биле дадени повеќе кралски должности отколку што и биле дадени на неа и на принцот Хари .

„Меган смета дека Софи е без личност и стил “, изјави извор за познати портали. Додуша, инсајдерот исто така тврди дека принцезата Беатрис и принцезата Ежени, ќерката на принцот Ендру, не биле воодушевени кога виделе дека Кејт Мидлтон блеска за време на свршувачката со принцот Вилијам. Ќерките на принцот Ендру и Сара Фергусон, наводно, сметаат дека нивната позиција во кралското семејство е поголема од позицијата на Кејт Мидлтон, бидејќи таа не е од благородна крв.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber