ПОЛИТИЧАР ФАТЕН НА ДЕЛО ВО ЖЕСТОКА АКЦИЈА СО НЕГОВАТА СЕКРЕТАРКА! Заборави да ја исклучи камерата, колегите гледаа во живо

28 август, 2020
807811_5f47e95420302711fb2c825e_ls

Ова компромитирачко видео, наводно, било објавено во јавноста од еден од учесниците на конференцијата и, како што се очекуваше, стана вирално

Еден од најголемите инциденти за време на пандемијата на коронавирус се случи на Филипините, каде еден висок политичар направи грешка за која ќе се зборува долго време. Имено, среде конференциски повик преку платформата Зум, тој имал секс со неговата секретарка и тоа го следеле во живо неговите соговорници.

Тоа беше еден од редовните состаноци на локалната власт, кои се одржуваат на оддалеченост веќе некое време од причини веќе познати за сите нас, сè додека не се приклучи на конференцијата (очигледно не знаејќи) нивниот шеф Исус Естил, пишува The Sun .

Главна тема во сите медиуми

Претседателот на локалната самоуправа на Филипините се појави на екранот во услови на жестока акција со една девојка, која подоцна се покажа дека е негова секретарка. Според извештаите на филипинските медиуми, Естил не успеа да се справи со модерната технологија, па тој по грешка ја остави камерата вклучена и со тоа му овозможи на приватното дејствување да стане јавно.
Патем, ова компромитирачко видео, наводно, било објавено во јавноста од еден од учесниците на конференцијата и, како што се очекуваше, стана вирално низ целиот свет.
За овој секс скандал со невидени размери веќе се зборува многу, дури и во емисиите во политичките ток-шоу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris