Помладата сестра на Кејт Мос е сè што таа никогаш не била: Провокативна, со облини и без комплекси! (ФОТО)

23 август, 2020
kejt sestra

Таа е млада, секси, во добро расположение и со облини на сите соодветни места

Полусестрата на славната манекенка Кејт Мос, 22-годишната Лоти, едвај чекаше да се намалат мерките поради пандемијата на коронавирус, и веднаш да замине на одмор. Таа отпатува за Миконос, Грција, каде уживаше во радостите во морето во друштво на пријатели, додека папараците ја фотографираа.

<p>Ona je mlada, seksi, raspoložena i sa oblinama na svim pravim mestima</p>

Иако во последните месеци се шпекулира дека Лоти е во врска со Роман Кемп, таа беше фатена на плажа во друштво на ловецот на таленти, Ед Пејџ.

Роман отсекогаш велел дека Лоти му е убава, па конечно собрал храброст и ја поканил на состанок. Тие се во контакт веќе некое време”, изјави извор близок до моделот за Дејли Меил.

View this post on Instagram

@sahararayswim

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo) on

escort - Korsan taksi