Поранешниот сопртуг на Меган Меркел доби ќерка и го откри нејзиното необично име.

30 август, 2020
merkel

Тревор Енгелсон, поранешниот сопруг Меган Маркл и неговата сопруга Трејси Курланд добија ќерка. Британските медиуми пишуваат дека холивудскиот продуцент го потврдил раѓањето на девојчето и дека малото девојче го добило името Форд Грејс Енгелсон.

Енгелсон и Трејси Курланд се венчаа минатиот мај во Калифорнија.

Војвотката Меган Маркл беше во брак со холивудски продуцент од 2011 до 2013 година. Пред венчавката беа во врска седум години. Наводно, бракот бил решен со несогласување и оддалеченост, бидејќи Меган живеела во Торонто во времето кога ја снимаше серијата „Одела“, а Тревор беше во Холивуд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris