ПОЗНАТИОТ МИСТЕР БИН СЕ РАЗВЕДЕ ЗА 30 ГОДИНИ ПОМЛАДА ДЕВОЈКА: Ова е актерката која го освои!

16 август, 20200
mister bin

Роуан Аткинсон, во бракот со Санетри Састри, доби ќерка и син, а по 23 години брак тие се разведоа.

Како што се шпекулира, виновник за тој развод е Луис Форд.

Луис е 29 години помлада од Роуан, и тие занимаваат со истата работа. Роуан е посветен на глума, но ја остава настрана секоја улога кога ќе дојде време да ја преземе должноста на грижлив партнер на помладата колешка.

Првата нивна средба се случи во 2012 година, кога и двајцата се појавија во „ Quartermaine’s Terms “. Симпатиите набргу се појавија меѓу нив, а новинарите не ги пропуштија нивните состаноци во Јужен Лондон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi