Погледнете на каков начин момците ги запросуваат двоите девојки- Многу се креативни!

16 август, 20200
pjimage-22

Кога сте заљубени нема поубаво чувство. Но, замислете колку е убаво чувството кога вашиот долгогодишен партнер подготвува прекрасно изненадување за Вас и Ве запросува. Не можете да го одбиете.

Овие девојки не ги очекуваа своите свршувачки и повеќе беа воодушевени кога нивната сродна душа клекна им го постави најсреќното прашање: Ќе се омажиш ли за мене? Погледнете го видеото подолу што ќе Ви ги стопи срцата.

https://www.facebook.com/watch/?v=580339615970462

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi