Познатиот пејач си ја предвидел сопствената смрт. Овој детал од неговата последна песна никој не го забележал

9 август, 20200
ооооо


Минатата година, Џус Влд на својот Твитер профил напиша дека работи со Викенд. Фановите беа воодушевени и по една година чекање конечно се случи. Соработката со Викенд наречена „Насмевка“ излезе на Јутјуб каналот на Juice Wrld . Ова е последната песна на која работеше раперот пред да умре.


Викендов објави фотографија од починатиот рапер еден ден пред да излезе песната и ја заголица имагинацијата на многу фанови. Во еден дел од текстот, тој вели: „Ѓаволот на моето рамо ми кажува дека ќе умрам наскоро“ кој звучи морбидно, со оглед дека раперот почина минатиот декември години на 21 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris