Познатиот заводник во издание во кое ретко се гледа, го откри стомакот, а неговата 22-години помлада девојка извајаното тело

11 август, 20200
Annotation 2020-08-11 214345

Леонардо Ди Каприо и Камила Мороне, кои се заедно од декември 2017 година, се прскаа во морето со друштво и беа во многу добро расположение.

Леонардо Ди Каприо (45) уживаше во издание во кое ретко го гледаме, а со него беше и неговата 22-години помлада девојка, актерката Камила Мороне.

Двојката, кои се во врска од декември 2017 година, уживаа на плажа во Малибу со семејството и пријателите. Бидејќи младата Камила привлече внимание со нејзината топ фигура и минијатурно бикини, нејзиното момче Леонардо го покажа стомакот.

Ди Каприо и Мороне беа во многу добро расположение и се прскаа во морето со друштво. Патем, добитникот на Оскар е познат по бројните односи со помладите убавици, а тој никогаш не зборува за тоа, вклучувајќи ја и Камила.

Гласините за нивната љубов беа потврдени на престижните оскари оваа година. Двојката се воздржа од покажување нежности, а многумина истакнаа дека глумицата имала среќа затоа што седела помеѓу Ди Каприо и Бред Пит.

Ди Каприо беше во врска со многу познати убавици кои беа многу помлади од него. Меѓу нив се Нина Агдал, Жизел Бундшен, Кели Рохрбах, Тони Гарн и Блејк Лајвли. Тој, исто така, се заљуби во Бар Рефаели, а многумина веруваат дека за скоро тој ќе го каже судбоносното да.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi