Раперот за кој Меган Фокс го остави сопругот наскоро ќе го гледаме во филм со холивудските легенди: Машин Ган Кели ќе глуми наркоман!

30 септември, 2020
рапер

Американскиот рапер Машин Ган Кели, вистинско име Колсон Бејкер, ќе глуми заедно со холивудските легенди и он Малкович во филмот „Изми ме во реката“. Режисер на филмот е Рандал Емет, а заплетот е насочен кон наркоман кој се опоравува и се бори да казни нарк дилер кој ја продал дрогата што ја уби неговата свршеница. Снимањето треба да започне на 9-ти ноември.

Тоа ќе биде втора соработка на 30-годишниот Митраун Кели со режисерот Емет, тие започнаа со снимањето на филмот „Midnight in the Switchgrass“ оваа пролет, а на снимањето, раперот и актерка Меган Фокс започна врска за која го остави нејзиниот сопруг, актерот Брајан Остин Грин, со кој е во брак десет години и има три сина.

Метраун Кели има 12-годишна ќерка Кејси Колсон Бејкер, која ја доби како 18-годишник во врска со Ема Канон. Таткото и ќерката имаат одлична врска, а медиумите тврдат дека Машин неодамна, со оглед на тоа што неговата и Меган станува се посериозна, ги запознал и нејзините синови, но не е познато дали 34-годишната атрактивна актерка ја запознала својата ќерка.

Машин неодамна зборуваше за неговата врска со Меган за време на виртуелното гостување во шоуто Хауард Стерн, велејќи дека не знае што е љубов се додека не ја запозна и дека тоа е љубов на прв поглед.

Меган ја започна врската со Брајан Остин Грин, најпозната по улогата во серијата „Беверли Хилс, 90210“, во 2004 година кога таа имаше 18, а тој 30, тие се запознаа на снимањето на серијата „Надеж и вера“. Тие се венчаа во јуни 2010 година на хавајскиот остров Мауи.

Меган поднесе барање за развод во август 2015 година, неколку дена откако објавија дека се развеле. Но, на почетокот на 2016 година, тие повторно беа заедно и го чекаа своето трето дете. Се чини дека оваа година донесе конечен распад на нивниот брак.

Двојката има три сина, осумгодишниот Ноа Шанон, шестгодишниот Боди Рансом и четиригодишниот Ривер Патување, а Меган е исто така маќеа на 18-годишниот син на Брајан, Касиус, кого го доби во врска со колешката Ванеса Марсил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris