Се појави видео од спалната соба на Богдана и Вељко! Човек да му позавиди!!!

20 август, 20200
bogdana

Младиот боксер доби награда од сопругата

Веjко Ражнатовиќ вежба секојденевно, а по напорниот тренинг, тој мора да се опушти. Младиот боксер на својот Инстаграм профил објави како го масира сопругата Богдана Ражнатовиќ.

Снаата на Цеца зграпчила електронски уред и му ги масира нозете.

– По 10 (истрчани) километри – напиша Веjко.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi