Се зголеми бројот на пребарувања на овој спот на Кајли Џенер на каналот за возрасни

14 август, 20200
fgh


Музичкото видео за песната собра повеќе од 80 милиони милиони прегледи за само пет дена. И покрај експлицитните стихови, сцени и тесните облеки што ги носеа, некои фанови сепак сакаа да видат многу повеќе од Кајли, Карди и Меган.

Податоците покажуваат дека побарувачката за Карди Б се зголемила за 235 проценти во однос на дневниот просек, додека за Меган се зголемила за 210 проценти. Кајли беше една од убавите жени што Карди и Меган ја посакуваа во своето видео, а потрагата по неа скокна за 130 проценти откако беше објавено видеото. Карди и Кајли стануваат сè попопуларни во пребарувањата на места за забава за возрасни, а во 2019 година, Карди беше дури и третата најбарана славна личност, веднаш зад Бел Долфин и Ким Кардашијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris