Секси задникот на Станија во преден план! На жешкото место зумирајте на ВАША ОДГОВОРНОСТ

19 август, 20200
stanija 3

Станија им го „помати“ разумот на многу мажи со провокативната фотографија

Станија Добројевиќ ги почести своите фанови со секси фотографија, на која нејзиниот задник е во прв, но и крупен кадар.

Таа позира во долна облека, а нејзините тенки гаќички ја потенцираа нејзината позадина, поради што предизвика воздишка кај многу членови на посилниот пол.

Познато е дека Станија редовно вежба, што се забележува и по нејзиното извајано тело, каде што секој мускул е на своето место.

– Да се биде ѕвезда, мора да ја блеснеш сопствената светлина и да не се грижиш за темнината, затоа што тогаш ѕвездите блескаат најсилно – напиша Станија под фотографијата на Инстаграм.

Таа доби бројни комплименти за својот изглед, а сите се согласуваат дека Станија изгледа одлично, како и нејзиниот задник.

„Изгледаш како милион долари“, „Добар задник“, „Најдобриот задник на сцената“, се некои од коментарите.

Во продолжение погледнете ја сексапилната фотографија од задникот на Станија:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi