Северина очајно напиша писмо во изолација: „Драги мои…“ (ФОТО)

21 август, 20200
severina place

Пејачката Северина Којиќ се огласи на својот профил на Инстаграм пред повеќе од една недела, каде ја извести јавноста дека е заразена со коронавирус.

Северина, како што вели, се чувствува добро, а сега и се обрати на јавноста со писмо од самоизолација во кое сакаше подетално да опише како го поминува своето време.

Драги и мои, не знам како да ви се заблагодарам на сите за вашата неверојатна грижа. Не морам да одговорам и заблагодарам на сите, понекогаш морам да се исклучам од телефонот. Сè уште сум во ред. Поголем дел од времето во самоизолација, освен на мобилниот телефон, го поминувам читајќи, гледајќи серии и страсно танцување! Толку сакам да танцувам па им се извинам на соседите што понекогаш има премногу гласната музика. Клубовите се затворени по полноќ. Ајде да го почитуваме тоа! Но, тоа не ве спречува да танцувате каде и да сте … Бред Пит лудува… П.С. ве сака вашата Севе од овде до Токио и назад – напиша Северина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi