СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ИМА ГРАДИ, ДОДЕКА НЕ СЕ ПОЈАВИ ОВАА ФОТОГРАФИЈА! Каде исчезнаа?

13 август, 20200
Annotation 2020-08-12 221911

Анастасија Ражнатовиќ максимално го искористи ова лето да се одмори и да добие боја, судејќи според нејзиниот профил на Инстаграм.

Се чини дека младата Ражнатовиќ добро се забавуваше оваа сезона и дека коронавирусот не беше пречка.

Таа доби многу убав маслинест тен, а денес го покажа на плажа во Црна Гора, каде е во моментов.

Таа позираше во минијатурен жолт костим за капење.

Сепак, она што ги изненади многумина е сликата што се појави, на која нема гради како во претходната.

View this post on Instagram

Close up

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi