Сите погледи беа свртени према Ирина Шајк

9 мај, 20200
Насловна

Причината ќе ве изненади.

Во последните неколку недели, како резултат на пандемијата на коронавирус, сите настани се ставени во мирување, така што повеќето познати личности, наместо на гламурозни забави, поминуваат време во својот дом. Една од нив е руската манекенка, 34-годишната Ирина Шајк, која ги стави модните писти во мирување и се посвети целосно на нејзината тригодишна ќерка Леи Ди, која ја здоби во врска со поранешниот партнер, актерот Бредли Купер.

Веќе е познато дека папараците го следат секој нивен чекор. Последните фотографии од овие двајца воодушевија многумина, а причината ќе ве натера да се смеете до солзи. Имено, Ирина и Леа шетаа по улиците на Њујорк. Иако, како и секогаш, тие избраа трендовски модни комбинации, овој пат ситуацијата во која тие се префрлија со улоги привлече внимание. Тригодишата се чини дека за момент имаше желба да стане мајка. Ирина го дозволи тоа и ја прифати улогата на ќерка, поради што во еден момент таа заврши во детска количка.

Дека тие поминаа добро, докажано е со нивните насмеани лица, но и од случајните минувачи кои не можеле да не го забележат ова убаво дуо. Иако во лежерни комбинации, Ирина и Леа секогаш се радуваат што избираат добро парче облека. Овој пат Русинката ги одбра веќе познатите црни чизми, беж комбинација што ја комплетираше со долг мантил. Во согласност со пропишаните мерки, таа носеше црна заштитна маска, исто како и малата ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris