“Слобода” за Тамара Тодевска!

19 јуни, 20200
тамара

Денеска излезе најавуваното видео за песната “Слобода” на македонската пејачка Тамара Тодевска.

И овој пат Тамара соработуваше со веќе докажаниот тим и нејзини долгогодишни соработници: музиката е на Роберт Билбилов, текстот е на Игор Џамбазов, а аранжманот е на Дарко Димитров

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris