Снимиле жена како го мачка грбот на плажа и стана хит поради помагалото што го користела

13 август, 20200
zena

Додека лежеше на врелиот песок и уживаше во брановите, сфати дека ќе изгори. И, тогаш таа извади ролер од нејзината торба на која нанесуваше крема за сончање и почна да го трие грбот


Смешно е, и еве зошто. Една дама измислила генијален начин лесно да примени крема за сончање на грбот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi