КОНЕЧНО СО МАЖ! Додека Нивес се загледа во камерата, заводливо го вртеше нејзиниот јазик, се слушаа гласни воздишки! (ВИДЕО)

13 август, 2020
Annotation 2020-08-13 190848

Нивес Целзиус претежно објавува само свои фотографии на социјалните медиуми, а дури неодамна имавме можност да видиме неколку пријатели во нејзиното друштво, ќерка ѝ, радио водител Далибор Петко, а сега уште еден „нов маж“ кој Нивес го опиша како „господин Совршен“.

Поточно, тој е и г-дин Совршен. Имено, станува збор за Мијо Матиќ, еден од учесниците во реалното шоу со исто име.

Видеото започнува со една чудна вознемиреност помеѓу Нивес и „Г-дин Совршен“. Нивес гледајќи во камерата, заводливо вртејќи со нејзиниот јазик, додека нејзините бујни гради се мешаат со жестоките движења што ги направи додека ја масира човекот кој пушти жестоки воздишки – не баш нежно, се чини!

Сепак, дури и „едноставната масажа“ со Нивес, судејќи според ова видео, не може да оди „нормално“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris