Анастасија во провокативна поза го покажа својот задник на Свети Стефан, а потоа ги цитираше познатите стихови на Мерлин

13 август, 2020
anastasija-raznatovic128-830x0-1

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го „запали“ Instagram со фотографија во минијатурно бикини, во кое нејзината позадина е во преден план.

Ражнатовиќ ужива на одморот во Црна Гора, на Свети Стефан, а сподели слика од плажа со своите фанови, поради што мажите би се потелеле.

Анастасија има извајано тело и добро облик на задникот, и сигурно многу членови на посилниот пол останаа со усти подотворени, додека жените ѝ завидуваат на нејзиниот изглед без тон шминка.

  • И јас те имам, розо моја, една, сто грижи – напишала Анастасија во описот на фотографијата.

Младата пејачка доби бројни комплименти на нејзиниот изглед: „Анастасија, ти блескаш!“, „Палиш како изгледаш!“, „Најубавата и најзгоданата девојка на Балканот“, а имаше и смешни: „Прекрасна тиркизна крпа“, „Ако Свети Стефан знае што има на плажата, ќе се разбуди “.

Погледнете го задникот на Анастасија во минијатурно бикини, но и повеќе секси фотографии во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris