Со лансирањето на новата колекција сака да ја прослави љубовта кон патувањето: Овие луксузни торби може да се купат само од неколку места

9 август, 20200
fuzija-mode-i-putovanja-u-novoj-jay-ahr-kolekciji (3)

Ако патувањето и модата ве инспирираат подеднакво, тогаш ќе бидете воодушевени од сите парчиња од најновата колекција „One & Only Heritage“, потпишан од Џеј Ахр…

Со лансирањето на новиот ансамбл, реномираниот туристички ланец сака да ја прослави љубовта кон патувањето, со допир на луксуз. Наменето како ограничено издание винтаж торби „Louis Vuitton Keepalls“ направени по нарачка, колекцијата „Heritage“ ја слави природната убавина и богатата култура на локацијата на секое одморалиште. Секоја торба е рачно одбрана и украсена во совршен стил на Џеј Ахр. Само две торби се создадени за секое брендирано одморалиште, а може да се купат исклучиво од одморалиштето.

Коментирајќи ја оваа колекција Џонатан Рис, основач и уметник на Џеј Ахр, изјави: „One&Only“ е совршен партнер, затоа што секоја торба што ја произведувам е единствена. Обожавам да откривам нови култури и дестинации, и секое „One&Only“ одморалиште е вистинска прослава за тоа. Преобразувајќи ги, на винтаж торбите им дадов нов живот, ги претворив во нешто сосем различно и модерно “.

Покрај „Heritage“ колекцијата, Џеј Ахр ќе создаде и капсула колекција на етикети за багаж, патни торби и торба за тотали за секое одморалиште. Како кулминација на патувањето, културата и модата, оваа колекција не треба да се пропушти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi