Софија Вергара ги избезуми своите фанови со бизарниот талент со очите!

29 август, 2020
BeFunky-collage-3-3


Софија Вергара, 48-годишна sвезда на комичната серија „Модерно семејство“, е член на жирито на американскиот „Supertalent“. Во последната епизода, бројни натпреварувачи го покажаа својот талент, како и колумбиската актерка. Имено, таа демонстрираше како може да има едно око широко отворено, а другата половина затворена во исто време. „Можете ли да го сторите ова?“,праша Софија во емисијата, објавувајќи видео од нејзиниот скриен талент на Инстаграм.

View this post on Instagram

Can you?🤣🤣🤣 @agt

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on


Видеото ги полуде нејзините следбеници и наскоро стана вирално. „Благодарам, ќе одам да имам кошмари сега“, „Гадно“, „Што се случува?“, „И покрај тоа што се обидувате да изгледате како изрод, сепак сте поубави од повеќето жени кои се обидуваат да бидат сензуални“, напишаа во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris