СОРАЈА ЈА ПОВИКА ПОЛИЦИЈАТА ЗА ПОМОШ, А ТИЕ ТОГАШ И СЕ ЗАКАНИЈА, КАКВО Е ОВА ОДНЕСУВАЊЕ! Старлетата предизвика нов скандал

27 август, 2020
790573_ssss_ls

Познато е дека Сораја е стара Инстаграмерка, таа не може без оваа мрежа

View this post on Instagram

#sweetdreams🌙 🍭

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Треба да се потсетиме дека локалните медиуми неодамна збунуваа околу апсењето на старлетата во Жабљак под сомнение дека таа и нејзината пријателка ги прекршиле мерките за сузбивање на вирусот на почетокот на мај годинава и дојдоа во викендичка во тој град без потврда за меѓуградски сообраќај, поради што беа казнети по 500 евра.

Во текот на денот, полицијата не ја бркаше Сораја, туку таа ги повика сама. Секако, преку социјалните мрежи.

Имено, една сметка на Инстаграм која се занимава со хакерирање на профили на други луѓе добила барање да ја пробие сметката на Вучелиќ, но ова барање очигледно било одбиено бидејќи администраторите на страницата ја известиле старлетата за тоа.

– Полицијо, реагира! Сериозни закани – се пошегува Сораја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris