Стоунси објавија видео за новата песна: Главната улога што му е доделена на актерот од контроверзната серија (ВИДЕО)

9 август, 20200
Rolling-Stones

Објавен е новиот официјален музички спот на Rolling Stones за песната „ Scarlet “, која ја снимија со гитаристот на Led Zeppelin, Џими Пејџ.

Во видеото се појавува актерот Пол Мескал, кој глуми во серијалот „ Normal people “.

Песната ќе се појави на 4 септември на нивното мултиформат издание во 1973 година „ Goats head soup “. Видеото за синглот беше режирано од дуото наречено Us, а е снимено во хотелот Claridge во Лондон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris