Таа ги сака своите облини: Ријана со жешко бикини ги загреа социјалните мрежи!

23 декември, 2020
rihanna-rijana-1-830x0


Американската пејачка, по потекло од Барбадос, Ријана (32) на социјалната мрежа Инстаграм објави нова фотографија на која позира со свртен грб кон камерата, а сите гледаа само во нејзиниот буен задник. Имено, познатата пејачка позираше во црвено-бело бикини со цреши, додека околу рамената носеше две црвени кожни чанти, и очила за сонце со црвено стакло. Убавицата два дена пред католичкиот Божиќ сакаше да ги изненади своите обожаватели, од кои има 88,1 милиони на Инстаграм, а со провокативна фотографија на која го истакна бујниот задник, собра 5,5 милиони лајкови.

Не сакам да се изгладнувам. Ако сакам чизбургер, ќе го јадам. Исто така, тренирам 3 или 4 пати неделно бидејќи најважно ми е да бидам здрава – рече пејачката.


– Да се ​​чувствувате пријатно во вашата кожа е процес. Сите треба да научиме да се сакаме себеси. Ако навистина размислуваме за недостатоци – мислам дека секој од нас може да ги најде на своето тело, но треба да научиме да се сакаме себеси и тогаш можеме да ги прифатиме сите свои недостатоци – рече Ријана.

Ријана моментално пишува книга за готвење во која ќе бидат вклучени сите нејзини омилени рецепти од родниот Барбадос, каде што моментално ги поминува празниците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber